Google+
Főoldal / Állások / Tárnoki állás: ügyvezető

Tárnoki állás: ügyvezető

A Tárnokhír Online hírei… Tárnok Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete a településüzemeltetési feladatok ellátására létrehozott profitorientált gazdasági társaság ügyvezetői állására pályázatot ír ki az alábbi tartalommal:

A pályázatot meghirdető: Tárnok Nagyközség Önkormányzatának képviselő-testülete, 2461 Tárnok, Dózsa Gy. út 150-152

A meghirdetett munkahely és beosztás: Tárnoki Köz-Ért Kft. ügyvezetője, 2461 Tárnok, Dózsa Gy. út 148.

A pályázó feladata: A Kft. ügyvezetői feladatainak ellátása, a Kft. üzleti tervének elkészítése, árbevételeinek eredményességének biztosítása, feladatainak irányítása és összehangolása, ellenőrzés, koordinálás, gazdálkodási és költségtervek elkészítése.

Ezek a feladatok az alábbiak:

  • intézményi karbantartási munkák, zöldterület-kezelés, intézményi karbantartási munkák, nem veszélyes hulladék gyűjtése, szakipari munkálatok végzése, közúti szállítás, költöztetés, építményüzemeltetés, általános épülettakarítás, (alapító okirat szerint)
  • A vállalt feladatok bővítése az eredményesség érdekében.

Az ügyvezető felelős a Kft. szabályos, gazdaságos és eredményes működtetéséért.

Képesítési és egyéb feltételek:

  • érettségi vagy felsőfokú végzettség,
  • büntetlen előélet

A pályázathoz csatolni kell:

  • képesítést igazoló okirat hiteles másolatát;
  • szakmai önéletrajzot;
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt;
  • vezetői, szakmai programot

Előnyt jelent:

  • felsőfokú műszaki és/vagy közgazdasági végzettség
  • felelős műszaki ellenőr, felelős műszaki vezetői képesítés
  • önkormányzati gazdasági társaságnál és/vagy városüzemeltetési feladatokat ellátó intézménynél szerzett szakmai tapasztalat
  • vezetői gyakorlat

Bérezés: Megegyezés szerint a köztulajdonban álló gazdasági társaságok takarékosabb működéséről szóló 2009. évi CXXII. törvény rendelkezései alapján.
A pályázatok benyújtásának határideje: 2014. június 10.

A pályázatok elbírálásának határideje: A benyújtást követő első Képviselő-testületi ülés.

A pályázatokat zárt borítékban a bérigény megjelölésével az alábbi címen kell benyújtani: Tárnok Nagyközség Önkormányzatának Polgármestere Szolnoki Gábor 2461 Tárnok, Dózsa Gy. út 150-152.  A borítékon fel kell tüntetni: „Tárnoki Köz-Ért  Kft. ügyvezetői  pályázat.”
A pályázati kiírással kapcsolatosan érdeklődni személyesen Szolnoki Gábor polgármesternél, vagy telefonon a 23/387-041 számon lehet.

A vezetői megbízatás határozatlan időre szól (Mt. alapján 3 hónap próbaidő)

A  munkaviszony kezdő időpontja: a képviselő-testületi döntést követően azonnal betölthető

A kiíró fenntartja a jogot a pályázat eredménytelenné nyilvánítására.

Forrás: www.tarnokhir.hu

Érd, 2014.05.13.

A kép forrása: flickr