Google+
Főoldal / Állások / Tárnoki állás: pénzügyi előadó munkatárs

Tárnoki állás: pénzügyi előadó munkatárs

A Tárnokhír Online hírei… A Tárnoki Köz-Ért Településüzemeltetési és Vagyongazdálkodási Kft. (2009. óta működő önkormányzati tulajdonban lévő gazdasági társaság) pénzügyi előadó munkatársat keres.

Munkaviszony jellege: határozatlan idejű munkaviszony (6 hónap próbaidő kikötésével)

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Tárnoki Köz-Ért Kft. székhelye (2461 Tárnok, Dózsa György út 148.)

Főbb feladatok:

  • pénzügyi tervezés
  • elő- és utókalkuláció
  • szerződések előkészítése
  • számlázás
  • szállító,- és vevő folyószámlák folyamatos egyeztetése
  • utalások
  • házipénztár kezelése
  • szigorú számadású bizonylatok nyilvántartása
  • tárgyi eszközök nyilvántartása
  • kapcsolattartás a munkaügyi központtal és egyéb hivatalokkal

Az állás betöltésének feltétele:

  • legalább középfokú szakirányú végzettség
  • büntetlen előélet
  • legalább 3-5 év teljes körű hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • nagy munkabírás
  • jó kommunikációs készség
  • precíz, pontos munkavégzés
  • kitűnő PC ismeret (főleg Excel és Word)
  • talpraesett, határozott fellépés
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • könyvelési ismeretek
  • pénzügyi szoftver ismeret

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • iskolai végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • fényképes, szakmai önéletrajz
  • erkölcsi bizonyítvány

Fizetés megegyezés szerint.

A munkakör betölthető: a pályázat elbírálását követően azonnal

A pályázat beérkezésnek határideje: 2014. július 21. 16.00 óra

A pályázat elbírásának határideje: (legkésőbb) 2014. július 31.

A pályázat benyújtásának módja: Személyesen vagy postai úton a Tárnoki Köz-Ért Kft. címén (2461 Tárnok, Dózsa György út 148.)

Forrás: www.tarnokhir.hu

Érd, 2014.07.09.